قوانین و مقررات

آخرین آپدیت قوانین: مهر ۱۴۰۲

لطفا قبل از هرچیز قوانین و مقررات را مطالعه نمایید تا از هرگونه خسارت ناخواسته دور باشید. بدیهی است در صورت عدم توجه به این مطالب، از کمک کردن به شما معذوریم.

ملونتز یک درگاه غیر انحصاری، غیرقابل انتقال و محدود به فروش نت های موسیقی و فایل های مرتبط است. از هرگونه خدمات خارج از این بازه از شما معذوریم.

ملونتز یک منبع بزرگ از هزاران نت موسیقی است. درصورتی که تمایل به نت هایی خارج از این دیتابیس داشته باشید، می توانید به ما اطلاع دهید. کافی است نت یا نوازنده موردنظر را از بخش تماس با ما به ما بفرستید تا در اسرع وقت نت به دیتابیس افزوده شده و به ایمیل شما اطلاع رسانی شود.

وبسایت ملونتز دارای تعداد بیشمار نت موسیقی خواهد بود و با این حساب، کنترل محتوای سایت به شما عزیزان نیز نیازمند است. پس درصورت مشاهده هرگونه اشکال یا تخلف می توانید از بخش تماس با ما آن را با ما در میان بگذارید که اقدام لازم صورت گیرد.

درصورتی که تمایل به همکاری برای تکمیل کردن دیتابیس ما داشته باشید، می توانید به ما ملحق شوید. بدیهیست در صورت تایید کیفیت و سپس دریافت نت موسیقی از شما، نیمی از سهم فروش هرکدام از این نت ها متعلق به شما خواهد بود. برای این امر تنها کافیست با ما از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

فایل ها در بروزرسانی جدید مستقیما با فرمت های PDF و MIDI در اختیار شما قرار می گیرند، لذا مشکلی جهت مشاهده آنها نخواهید داشت

درصورت خرابی فایل (که اتفاقی نادر است، چرا که تمامی فایل ها قبل و پس از آپلود چک شده اند) تغییر فایل سرور با اطلاع شما امکان پذیر است، اما از کمک به شما برای استفاده از فایل ها معذوریم. چنانچه برای استفاده به مشکلی برخوردید، می توانید از دوستان خود در این زمینه کمک بگیرید.

قیمت نت های موسیقی متغیر است. لذا گرانتر یا ارزانتر شدن نت ها به قیمت خرید شما در زمان قبل تر از این تغییر ارتباطی ندارد.

از آنجایی که هر موسیقی یا آهنگ می تواند چندین نسخه از چندین نوازنده و سازدر وبسایت داشته باشد، باید توجه فرمایید نسخه درست با ساز درست را انتخاب کرده باشید. پس از خرید، مسوولیتی بابت خرید اشتباه شما نخواهیم داشت.

اشتراک ویژه در وبسایت مدتدار بوده و پس از یک دوره زمانی (هفتگی،ماهانه یا سالانه) منقضی خواهد شد. لذا پس از اتمام این دوره باید حسابتان را تمدید نمایید.

تمامی نت ها با/بدون اشتراک ویژه برای همگان در دسترس است. تنها تفاوت اشتراک ویژه تخفیف اعمال شده بر روی تمامی نت هاست. در صورتی که خرید های زیادی دارید، می توانید از اشتراک ویژه استفاده کنید.

اشتراک ویژه محدودیت خرید ندارد و به هر تعداد نت می توانید خرید کنید.

امید است با همراهی شما، بهترین خدمات ممکن را در اختیار شما قرار دهیم.